Területi válogató sorrendje

XV. Országos Koncz János Hegedűverseny szombathelyi területi válogatójának sorrendje és műsora 2016. október 17-én, hétfőn 11.00 órakor a Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola – AMI Tibold Iván Termében

Próbalehetőség: 8.00 – 10.45-ig a verseny helyszínén

(Az esetleges szünetekről a zsűri a helyszínen dönt.)

S. Versenyző neve Kcs. I-IV. korcsoport: kötelezően választható etűd,
V. korcsoport: kötelezően válaszható J. S. Bach mű.
I-III korcsoport: Egy szabadon választott előadási darab, vagy egy zenemű egy tétele és ideje,
IV-V. korcsoport: Egy szabadon választott előadási darab, vagy egy zenemű egy vagy több tétele és ideje.
1 Hriczu Emese I. Rényi A.: Andante con moto (G-dúr) etűr F. Seitz: G-dúr concertino III. tétel
2 Vida-Kun Dávid I. Rényi A.: Andante con moto (G-dúr) etűd Seitz: D-dúr Concert Op. 22. III. tétel Rondo
3 Bódai Ákos II. Ch. Dancla: 7. etűd (G-dúr) Ellerton: Tarantella
4 Buda Zsófia II. Ch. Dancla: 7. etűd (G-dúr) Ch. Dancla: Premier solo
5 Káldy Márton II. Ch. Dancla: 4. (D-dúr) etűd Ch. Dancla: Variációk egy Weigl témára op- 89. No. 5.
6 Kiss Virág II. Ch. Dancla: 4. (D-dúr) etűd Rameau: Gavotte
7 Kökényesy Dominik II. Ch. Dancla: 7. etűd (G-dúr) Schubert: Impromtu
8 Leszkóczi Soma II. Ch. Dancla: 4. (D-dúr) etűd A. Vivaldi: a-moll hegedűverseny III. tétel
9 Paksi Liza II. Ch. Dancla: 4. (D-dúr) etűd Seitz: G-dúr hegedűverseny I. tétel 4′
10 Páli Borka II. J. Dont: Op. 38. 12. etűd F. Seitz: D-dúr koncert No. 5. III. tétel 2′ 30″
11 Sárközi Rózsa II. Ch. Dancla: 4. (D-dúr) etűd Vivaldi: a-moll koncert I. tétel op. 3. Nr. 6. 3′ 02″
12 Tiborcz Erik II. Ch. Dancla: 14. (a-moll) etűd Paganini: A-dúr szonáta 8′
13 Varga Dominika II. Ch. Dancla: 14. (a-moll) etűd Baklanova: Variációk 5′ 40″
14 Kövesdi Anna Róza III. J. Dont: Op. 38. 18. etűd A. Vivaldi: a-moll hegedűverseny III. tétel
15 Németh Ábel III. F. J. Mazas: 18. (E-dúr) etűd Rieding: D-dúr koncert I. tétel (Op. 25.)
16 Pozsonyi Csenge III. F. J. Mazas: 24. (A-dúr) etűd Komarovszkij: A-dúr koncert I. tétel
17 Somodari Benjámin III. F. J. Mazas: 18. (E-dúr) etűd Paganini-Kreisler: Preludium és allegro
18 Sztancs Viktória III. F. J. Mazas: 18. (E-dúr) etűd J. Haydn: G-dúr hegedűverseny I. tétel
19 Doffkay Réka V. J. S. Bach: Loure Dvořak: a-moll hegedűverseny I. tétel

A sorrend letölthető itt.